Suna Dumankaya Kirpik Uzatmak İçin Doğal Çözüm

   18.05.2021
   Suna Dumankaya Kirpik Uzatmak İçin Doğal Çözüm

   Suna Dumankaya Kirpik Uzatmak İçin Doğal Çözüm Kim uzun ve gür kirpiklere sahip olmak istemez ki! Her kadın uzun ve gür kirpiklere sahip olmak ister ve bunun için bir çok şey dener. Kirpikleri kısa olan kadınlar, kirpikleri uzatmak ve gürleştirmek için birbirinden değişik yöntemlere başvururlar. Çeşit çeşit rimeller, yağlar bunlardan sadece ikisi. Özellikle rimeller kadınların vazgeçemedikleri makyaj malzemeleri arasında neredeyse ilk sırada yer alır.

   Bunun yanında takma kirpik alarak kullanan kişiler de var. Çünkü uzun ve gür kirpik etkili ve derin bakışı da beraberinde getirir. En doğal şekliyle kirpiklerini uzatmak istemez misiniz? Ben bir çok araştırmadan sonra Suna Dumankaya kirpik uzatma kürünü uyguladım ve sonucundan gayet memnunum. Eminim siz de uygularsanız gayet iyi sonuçlar alacaksınız. Ancak bu tür kürler sadece bir uygulama sonucunda etkisini göstermez. Bir kere deneyip vazgeçmeyin derim.

   Suna Dumankaya Kirpik Uzatmak İçin Doğal Çözüm

   Evde doğal yollarla güzellik tüyoları veren Suna Dumankaya tarifleri ile herkesi etkilemeye devam ediyor. Kadınların en büyük arzusu kirpiklerinin gür ve uzun görünmesidir. Kirpik bakımı ve kirpik gürleştirme hakkında da tüyolar veren Dumankaya’nın tariflerini mutlaka denemelisiniz. Bugüne kadar bu tarifleri deneyip sonuç alamayan kimseye rastlamadım desem yeridir. Dumankaya’nın kirpikleri gürleştirmek için tarif ettiği karışımına birlikte bakalım.

   Suna Dumankaya Kirpik Uzatma Kürü Nasıl Yapılır?

   •  1 çorba kaşığı badem yağı
   • 1 tatlı kaşığı buğday özü yağı- 1 çay kaşığı lanolin
   •  1 tatlı kaşığı soya yağı
   •  3 adet ceviz ve fındık

   Suna Dumankayadan Kirpik Uzatıcı Yağlar

   Bir çorba kaşığı badem yağı, bir tatlı kaşığı soya yağı ve bir tatlı kaşığı buğday özü yağının içine 3 adet ceviz ve fındık koyuyoruz. Bu karışımı kısık ateşte 10 dakika ısıtıyoruz ve süzüyoruz. İçine bir çay kaşığı lanolin karıştırıyoruz. Elde edilen karışımı küçük bir cam kavanoza koyuyoruz. Gece yatmadan önce bir pamukla hafifçe kirpik diplerini sürüyoruz. Ancak karışımın göze kaçırılmamasına dikkat edin. Bu uygulamyı birkaç kere yaptığınızda kirpiklerinizin uzadığını farkedeceksiniz.

   Kirpik Uzatma Kürü Nasıl Hazırlanır?

   Kaş Gürleştirme kürü:Bu yıl kalın kaşlar oldukça moda. Eğer kaşlarınız inceyse ve istediğiniz şekle girmiyorsa Suna Dumankaya’nın kaş gürleştirme tekniklerine göz atın derim. Dumankaya, kaş gürleştirme için de çeşitli önerilerde bulunuyor. Dumankaya’ya göre kaşlara fındık yağı sürülmesi kaşların daha gür çıkmasına yol açıyor. Seyrek kaşlara sahip olanlar fındığı tavada kavurup, sıcakken kaşlara sürebilirler. Bu işlem gece yatmadan önce ve haftada 4 gün yapılmalı. Bu şeklide kaşlarınız zamanla gürleşecek.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.